Oświadczenia majątkowe radnych na koniec 2010r.

Przewodnicząca Rady Gminy

            Barbara Karłowicz

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Władysław Klimasara

Członkowie Rady Gminy

Marek Buchowski

Roman Fejfer

Danuta Głębocka

Witold Antoni Gryguć

Stanisław Janczulewicz

Jan Malinowski

Mirosław Mroczkowski

Krzysztof Stanisław Skupski

Antoni Soroko

Jan Staśkiel

Adam Szułowicz

Sławomir Wilkiel oświadczenie złożone na dzień 31.12.2010r.

Sławomir Wilkiel wygaśnięcie mandatu na podstawie wyroku Sądu Apelacyjnego Białymstoku w dniu 17 marca 2011r.

Sławomir Wilkiel oświadczenie złożone po ślubowaniu 30 czerwca 2011r.

Józef Żukowski

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Sejny

Wytwarzający/odpowiadający: Dariusz Luto

Wprowadzający: Dariusz Luto

Data wprowadzenia: 2013-01-16

Data modyfikacji: 2013-01-20

Opublikował: Dariusz Luto

Data publikacji: 2013-01-16